Середа, 14.04.2021, 06:48
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт учителя хімії

Меню
Фотощоденник
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 530

Історія про Натрій,Алюміній та Сірку

 

            Жив собі на світі хитрун-нахаба на ім’я  Алюміній. Його володіння знаходилися  між двома могутніми королівствами.

            Одним королівством правив молодий життєрадісний король Натрій. Все в його королівстві було блакитним: чисте блакитне небо,глибокі,прозорі,блакитні озера і річки , блакитні квіти пахли на блакитних полях. І жили в королівстві блакитноокі веселі і добрі люди.

            Працювалося і жилося в королівстві легко, вільно, радісно. А це викликало сильну заздрість у правительки іншого королівства  Сірки. Вона вся пожовкла  від заздрощів і злоби, часом навіть починала плавитися від внутрішнього  жару або чорніти ліловим полум’ям. Нарешті її терпіння лопнуло після одного пишного святкування, влаштованого Натрію на честь народження сина, і Сірка оголосила війну Натрію. Він ніколи нікому зла не бажав зла, за характером м’який, як віск, хоч ножем його ріж, не був готовий до війни. Натрій звернувся до Алюмінію: « Допоможи, адже ми з тобою з одного сімейства – металів». Алюміній погодився , але вирішив влаштувати так , щоб обидва війська перебили один одного і він заволодів би тим і тим королівствами.

            Війська Натрію і Сірки билися, не шкодуючи сил. А  Алюміній зі своїм  військом все вигадував зручну позицію : якщо здобувало верх військо Сірки, то Алюміній відразу був за неї, так само і з Натрієм. Нарешті і Натрій і Сірка зрозуміли хитрість і подвійність задумів Алюмінію. Вони  послали найсильніших воїнів з наказом знищити поганця.

            Алюмінія тим часом хтось попередив про це і він встиг втекти в країну інших елементів.

            А Натрій і Сірка вирішили зробити один спільний замок з двома королями. Людям все подобалося і всі жили в щасті і мирі.

Вхід на сайт
Пошук
Наші друзіОсвіта в Українi