Вівторок, 28.01.2025, 05:29
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт учителя хімії

Меню
Фотощоденник
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 549

МАН

Дослідження можливості утилізації хімічними способами синтетичних матеріалів на прикладі поліуретану

Hаукова робота Шафран Олександри Юріївни, учениці 10 класу ПП "НЗ "Європейський колегіум", на тему «Дослідження можливості утилізації хімічними способами синтетичних матеріалів на прикладі поліуретану» під педагогічним керівництвом Ковтун Валентини Миколаївни.

Актуальність роботи: у сучасних реаліях синтетичні матеріали є невід’ємною частиною життя людини. Одним із нових, але швидко поширюваних синтетичних є матеріалів є поліуретан, який застосовуються у більшості галузей економіки. Як і будь-який матеріал, поліуретан має низку властивостей, що мають позитивний або негативний вплив на навколишнє середовище, а отже, повстає питання можливої утилізації та розкладу даного матеріалу з метою нейтралізації його негативного впливу, що ми і хочемо дослідити у нашій роботі.

Мета дослідження: проаналізувати історію утворення поліуретану, як представника сучасних синтетичних матеріалів, охарактеризувати властивості поліуретану, а також на практиці дослідити можливі шляхи утилізації та розкладу даного матеріалу.

__________________________________________________________________________________________________________________

Дослідження можливості мутагенної дії сполук мангану

Hаукова робота Давиденко Катерини Олексіївни, учениці 10 класу ПП "НЗ "Європейський колегіум", на тему «Дослідження можливості мутагенної дії сполук мангану» під педагогічним керівництвом Ковтун Валентини Миколаївни.

Актуальністьобраної теми полягає в тому, що сполуки Мангану використовуються в багатьох галузях промисловості, а також в медицині та сільському господарстві, в останніх без наукових обґрунтувань.

Метою дослідження є аналіз властивостей сполук Мангану, загальний вплив на організм людини та спростування чи підтвердження мутагенних властивостей сполук Мангану.

__________________________________________________________________________________________________________________

Вітання переможцям районного етапу конкурусу КМАН 2019-2020 рр.!!!

Зайняли І місце:

Шафран Олександра Юріївна (10 клас, Європейський колегіум, секція хімії)

Зайняли ІІ місце:

Давиденко Катерина Олексіївна (10 клас, Європейський колегіум, секція агрономії)

__________________________________________________________________________________________________________________

Дослідження вмісту вітаміну С в соках дитячого харчування та порівняння його з задекларованими показниками

Hаукова робота на тему «Дослідження вмісту вітаміну С в соках дитячого харчування та порівняння його з задекларованими показниками»під науковим керівництвом Ковтун Валентини Миколаївни, при консультаційній підтримці кандидата біологічних наук, професора кафедри екології Никифорова Володимира Валентиновича.

Актуальність даної теми полягає в недостатньому вивченні впливу вітаміну С на людський організм. Вирішенню цього питання багато часу присвятив Лайнус Карл Полінг. Він вважав, що вітамін С може попереджувати не лише цингу, а й гіпертонію та респіраторні захворювання. Та наразі багато його гіпотез піддаються ретельному критичному аналізу.

Метою дослідження вмісту було опрацювання науковох літератури, що розглядає сучасний стан вивченості питання та порівняння реального вмісту вітаміну С в соках дитячого харчування з задекларованими показниками, а також з рекомендованою добовою нормою.

__________________________________________________________________________________________________________________

Дослідження деяких показників якості найбільш вживаних продуктів харчування

Вашій увазі пропонується основні тези доповіді, що викладають сукупність наукової роботи на тему «Дослідження деяких показників якості найбільш вживаних продуктів харчування» Здоров'я людини – одна з найвищих цінностей що подарувала нам природа. Введення секції валеології говорить про те, що держава приділяє проблемі здоров'я нації значну увагу, адже тільки фізично та психічно здорова людина може розбудувати наше сучасне суспільство. Здоров'я людини як категорія залежить від значної сукупності факторів. Насамперед воно визначається екологічною безпекою навколишнього середовища, генетичними характеристиками та способом життя. До основних чинників екологічної безпеки, що впливають на здоров'я людини належать продукти харчування, за деякими даними 20% впливу на раціональне функціонування організму мають саме вони, тому на разі зникає необхідність доведення актуальності роботи щодо визначення якості продуктів харчування. Продукти харчування як категорія історично змінювалась. На разі продукти харчування можна поділити на три групи за критеріями походження та екологічності.

__________________________________________________________________________________________________________________

ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ АСПЕКТІВ ІСНУВАННЯ БРОДЯЧИХ СОБАК НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА КРЕМЕНЧУКА

Вашій увазі пропонуються основні тези наукової роботи Ковтун Аліни, учениці 10-б класу, Кременчуцької гімназії № 5 на тему “Дослідження проблемних аспектів існування бродячих собак на території міста Кременчука Полтавської області» під науковим керівництвом Ковтун Валентини Миколаївни.

Актуальність даної теми полягає у формуванні нового гуманістичного мислення стосовно проблеми бродячих тварин шляхом створення нових інституцій, чиїм  пріоритетом було б слідкування за тенденцією винищення бродячих собак та аморальної жорстокості стосовно тварин. Важливим аспектом у даній ситуації є найняття на медичні посади персоналу, зацікавленого у лікуванні захворювань, подразнень, поранень та іншого у бродячих собак, які потребують допомоги. Волонтерська практика останніх 5 років показала перспективність боротьби із людською жорстокістю стосовно бродячих собак.

Метою дослідження є те, щоб домогтися раціональних дій з боку української влади стосовно критичної ситуації з бродячими собаками, яка набула значного поширення теренами України і несе проблемний характер  у відношенні до громадян країни.

__________________________________________________________________________________________________________________

ДОСЛІДЖЕННЯ ДОЦІЛЬНОСТІ ГОДУВАННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН ШТУЧНИМИ КОРМАМИ

На сьогодні більшість людей, що мають домашніх тварин годують їх готовими штучними кормами. До складу штучних кормів входять: м'ясо і субпродукти, злаки, рослинна олія, таурин, вітаміни, мінеральні речовини, білки, жири, зола, клітковина, вітамін А, вітамін Е, вітамін Д, волога та інші.

Актуальність теми полягає в тому, що на сьогодні штучні котячі корми є необґрунтовано  популярними серед користувачів.

Об'єктом дослідження є складники штучних кормів.

Предметом дослідження є штучні корми для котів.

Гіпотезою роботи є доведення необґрунтованого надмірного використання крохмалю виробниками. 

Мета дослідження: з'ясувати вміст котячого корму.

__________________________________________________________________________________________________________________

Дослідження необхідності зниження ГДК бензоату натрію в харчових продуктах

Актуальність роботи полягає в недостатній увазі, яку приділяє держава проблемі харчових добавок, а саме бензоату натрію – найпоширенішому стабілізатору

Гіпотезою нашої роботи була необхідність зниження прийнятих ГДК бензоату натрію.

Метою досліджень було опрацювання наукових інформаційних джерел, що розглядає сучасний стан класифікації харчових добавок, вивченості бензоату натрію і можливостей його перетворення в організмі.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Наші друзі











Освіта в Українi