Середа, 14.04.2021, 08:40
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт учителя хімії

Меню
Фотощоденник
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 530

Автор сайту

Досягнення вчителя хімії

Ковтун Валентини Миколаївни

    Вона закінчила Черкаський державний педагогічний інститут ім.300-річчя возз'єднання України з Росією у 1991-му році за спеціальністю вчитель хімії та обслуговуючої праці

     Педагогічний стаж Валентини Миколаївни налічує 22 роки кропіткої роботи з учнями.

     Одержала вищу валіфікаційну категорію.

     Отримала звання учителя-методиста.

     Її було нагороджено багатьма грамотами, в тому числі Грамотою Головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, (наказ № 59 від 14.02.2011р).

     Валентина Миколаївна є головою шкільного методичного об'єднання вчителів хімії, біології, географії, історії; із задоволенням надає методичну допомогу молодим колегам. Плідно працює з обдарованими дітьми, поєднуючи індивідуальний підхід зі створенням команди однодумців.

     Варто зазначити, що її педагогічне кредо: Кожна дитина певною мірою геній. Не знівечити жодного паростка геніальності, розвинути та виплекати в творчу особистість. Учень для Валентини Миколаївни не є пасивним об'єктом впливу, він - повноцінний суб'єкт процесу співнавчання. Таке ставлення до дитини підвищує її самооцінку і сприяє створенню позитивно-емоційного фону навчального процесу.

     Ковтун Валентина Миколаївна є постійним членом журі олімпіади з хімії, як спеціаліст своєї справи. Її учні займають призові місця на міському та обласному рівні; декілька особливо обдарованих юних хіміків одержали призові місця на всеукраїнському рівні під її науковим керівництвом. Значну увагу вчитель приділяє роботі в МАН, тому її учні вдало захищаються у наступних секціях: хімії, загальної біології, валеології, екології. Валентина Миколаївна надає допомогу колегам в науковій роботі, приймає участь в науково-практичних конференціях.

     Звісно ж, вона має друковані публікації.

     Ковтун Валентина Миколаївна має різнобічні інтереси, цікавиться психологією, пише вірші та прозу, створює унікальні дизайнерські вироби; відкрита та толерантна у спілкуванні з колегами, батьками та учнями. Вона завжди готова до активної творчої співпраці з усіма бажаючами.

 

 

Анкета

Інформаційна картка
Опис досвіду
Висновок міського методичного об'єднання

Вхід на сайт
Пошук
Наші друзіОсвіта в Українi