Середа, 15.01.2025, 12:58
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт учителя хімії

Меню
Фотощоденник
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 549

Особливості тесту ЗНО-2015 з хімії

ЗНО з хімії: особливості тесту 2015 року

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з хімії у 2015 році складається із завдань чотирьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, завдань на встановлення правильної послідовності, а також завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

Загальна кількість завдань тесту – 54, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді - до кожного завдання вам буде запропоновано чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Завдання буде вважатися виконаним, якщо абітурієнт вибрав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей А.

Тест містить 36 завдань цієї форми (від № 1 до № 36), що будуть оцінені у 0 або 1 тестовий бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів - якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Завдання на встановлення відповідності (логічні пари) - до кожного завдання подано інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Щоб правильно виконати завдання, необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити логічні пари). Завдання вважається виконаним, якщо абітурієнт правильно зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

У тесті буде 6 завдань цієї форми (від № 37 до № 42), що будуть оцінені в 0, 1, 2, 3 або 4 тестових бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність (логічну пару); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.

Завдання на встановлення правильної послідовності - до кожного завдання подано перелік дій (понять, формул, характеристик тощо), позначених буквами, які потрібно розташувати у правильній послідовності, де перша дія (поняття, формула, характеристика) має відповідати цифрі 1, друга – цифрі 2, третя – цифрі 3, четверта – цифрі 4.

Завдання вважається виконаним, якщо учасник тестування правильно зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Г) у таблиці бланка відповідей А.

Тест містить 2 завдання цієї форми (№ 43, 44), що оцінюється в 0, 1, 2 або 3 тестових бали. 3 бали буде зараховано, якщо правильно вказано послідовність усіх подій; 2 бали, якщо правильно вказано першу та останню події; 1 бал, якщо вказано або першу, або останню подію; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або відповіді на завдання не надано.

Завдання відкритої форми з короткою відповіддю - під час виконання цих завдань потрібно вписати отриманий числовий результат тієї розмірності, яка вказана в умові завдання, до бланка відповідей.

Тест містить 10 завдань відкритої форми. Завдання 48, 49 є структурованими і складаються з двох частин, відповідь до кожної з яких оцінюється 0 або 1 балом. Якщо зазначено обидві неправильні відповіді або завдання взагалі не виконано, учасник одержує 0 балів. Максимальний бал за виконання структурованого завдання – 2.

Завдання 45–47, 50–54 оцінюються 0 або 2 балами: 2 бали, якщо зазначено правильну відповідь; 0 балів, якщо зазначено неправильну відповідь або завдання взагалі не виконано.

Максимальна кількість тестових балів, яку зможе набрати учасник тестування з хімії, правильно виконавши всі завдання тесту з хімії, – 86.

Розв’язання завдань у чернетці не перевіряються і до уваги не беруться.

 

Додаткові матеріали та обладнання під час виконання тесту з хімії не використовуються. Для допомоги абітурієнту в тестових зошитах із хімії будуть надруковані допоміжні таблиці: "Періодична система хімічних елементів Менделєєва", "Розчинність основ, кислот, амфотерних гідроксидів і солей у воді", "Ряд активності металів".

При підготовці до складання тесту зверніть увагу на Програму зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, що призначена для проведення тестування з хімії, а також визначає обсяг вимог до знань та умінь з кожного розділу і теми.

Матеріал програми ЗНО розподілено на чотири тематичні блоки: "Загальна хімія", "Неорганічна хімія", "Органічна хімія", "Обчислення в хімії", які в свою чергу розподілено за розділами і темами.

Програму для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з хімії розроблено на основі чинних навчальних програм з хімії для 7-9 класів та 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Матеріал з сайту : osvita.ua

 

Вхід на сайт
Пошук
Наші друзі











Освіта в Українi